Шеф - Монтаж

Послуга надається замовнику, який планує самостійну установку автономної каналізації при технічному керівництві підрядника.

З питань монтажу септика ми даємо консультації по телефону.

Пуско-налагоджувальні роботи вимагають участі нашого фахівця, тому що велика частина монтажних робіт є прихованою.

Від якості виконання цих робіт залежить подальша робота всього обладнання.

 

Під керівництвом нашого фахівця виконуються наступні роботи:

 

 • спуск септика в раніше підготовлений котлован;

 • прокладка відвідних каналізаційних труб до септика.


Роботи, що виконуються нашими фахівцями:

 

 • врізка каналізаційних, привідних, відвідних, труб до септика;

 • підключення електропостачання;

 • монтаж дренажного насоса якщо є необхідність в примусовому відведенні води;

 • консультації по експлуатації очисної споруди.


При замовленні продукції компанії Біотон Пласт всі види робіт по монтажу виконуються бригадою кваліфікованих фахівців нашої компанії. 

Послуга «Шеф Монтаж»: особливості та вартість проведення робіт

Сучасні практичні септики вже давно довели на практиці свою ефективність і перевагу над застарілими вигрібними ямами. Такі пристрої дозволяють скоротити витрати на обслуговування каналізаційних систем, забезпечують якісне очищення стічних вод, позбавляють від неприємних запахів, допомагають дбати про навколишнє середовище. 

Зараз купити септик нескладно, адже ця продукція виготовляється з міцних, довговічних матеріалів, але і коштує недорого. Варто пам'ятати - до загального кошторису включена і вартість установки септика.

Як заощадити на установці септика

Послуги монтажу обладнання збільшують загальний кошторис і в деяких випадках важливо знизити саме цю суму. Як це зробити таким чином, щоб не постраждала якість робіт? 

Компанія Біотон Пласт пропонує замовити послугу Шеф-монтажу, яка має на увазі виконання робіт замовником самостійно та фахівцями фірми в команді. Як це відбувається?

Які роботи виконують фахівці Біотон Пласт

Шеф монтаж - це монтажні роботи, які можна виконати самостійно завдяки інструкціям і допомозі фахівців Біотон Пласт без їх особистого втручання. При цьому, важливі етапи все ж беруть на себе фахівці компанії. Так, наші співробітники надають консультації по

 

 • підведенню всіх видів труб до септика;

 

 • підключенню електропостачання;

 

 • при необхідності - монтажу дренажної системи, насоса.

 

На всіх етапах проведення шеф монтажних робіт ми надаємо інформаційну підтримку і консультуємо клієнтів з питань експлуатації очисних споруд. Такий підхід дозволяє скоротити витрати на проведення робіт по установці септика.

Які роботи виконує замовник

Шеф монтажні послуги мають на увазі безпосередню участь клієнта в процесі установки каналізації. Самостійно замовник виконує: 

 

 • прокладку каналізаційних труб, що підводять до септика;

 

 • опускання септика в підготовлену яму.

 

Всі самостійні роботи проводяться під контролем і технічним керівництвом фахівця компанії. Перед початком їх проведення замовник отримує всю необхідну консультативну допомогу, а відповіді на виникаючі в процесі робіт питання можна дізнатися, зв'язавшись з нами по телефону. Шеф монтаж допомагає знизити вартість роботи по прокладці каналізаційної системи та встановленні септика.

 

Як замовити послугу шеф-монтажу

Ми приймаємо замовлення на Шеф монтаж в г. Киев, в Київській області, а також з інших регіонів України. Компанія надає не тільки послугу Шеф монтажу, але і необхідне обладнання для проведення робіт, а також можливість купити всі комплектуючі за доступною ціною. Для замовлення послуги достатньо зв'язатися з нами за телефоном або за допомогою сайту.

 1
 1