Монтаж кессонів

Кесон - камера, призначена для облаштування свердловини нижче земної поверхні.

Установка кесона дозволяє забезпечити доступ до обладнання в будь-який момент, а також при необхідності здійснювати монтажні роботи щодо водопостачання в будинку.

Кесон для свердловини монтується в землю, заглиблюючись не більше, ніж на 2 метри. Основним завданням - є захистити водопровідну систему від промерзання в зимовий час. Також установка кесону дозволить частково захистити її від впливу стічних і грунтових вод.

Використовуючи кесон, можна без особливих проблем встановити повний спектр обладнання для повноцінного водопостачання сучасних апартаментів. Кесони розміщують на глибину, яку розраховують виходячи з індивідуальних параметрів системи.

Компанія Біотон Пласт реалізує поліпропіленовий високоякісний кесон, ціна якого сподобається навіть самим економним покупцям.

 Установка кессонов під ключ

В останні роки все більшою популярністю користуються пластикові кесони - вироби з поліпропілену, призначені для розміщення в них технічного оснащення систем водопостачання та водовідведення. Облаштування кессонов за ціною обходиться не дуже дорого і буде вигідним при замовленні кесона разом з установкою під ключ.

Як виглядає кесон? Це спеціальна термоємність з кришкою, для виробництва якої використовується якісний, морозостійкий поліпропілен. Такий виріб комплектується насосом, обладнанням для фільтрації, розширювальним бачком, зміцнюється арматурою, приладами для вимірювання тиску, автоматикою.

Облаштування кессонов: особливості проведення робіт

Правильний монтаж пластикового кесона - запорука його подальшої роботи без перебоїв і неполадок незалежно від погодних умов. Пристрій допомагає захистити обладнання від промерзання взимку, коли температура навколишнього середовища знижується нижче нульової позначки, до того ж, захищає техніку від забруднень, неминучих в товщі грунту. Забезпечує доступ до обладнання в будь-який момент.

Фахівці компанії Біотон Пласт надають послугу монтажу кессонов під ключ за доступною ціною. Ми розраховуємо достатню глибину для установки кесона, підбираємо необхідні комплектуючі, після чого замовник може дізнатися терміни установки кесона і ціну робіт. Після узгодження деталей інженери Біотон Пласт виконують роботи по монтажу в чітко встановлені терміни і надають гарантію.

Як замовити монтаж пластикового кесона

Як замовити послугу і дізнатися, якою буде ціна робіт? Досить зв'язатися з нами і залишити заявку на сайті або по телефону. Ми підберемо оптимальний час для відвідування об'єкта та надамо пову інформацію про всі можливі варіанти з ведення робіт на ділянці.

Монтаж кесонів ми проводимо за ціною прийнятною для споживачів, адже ми не завищуємо розцінки і працюємо без посередників. Компанія Біотон Пласт є виробником поліпропіленових кессонов, завдяки чому весь комплекс робіт під ключ обійдеться дешевше ніж у конкурентів. Якщо у вас виникли питання - напишіть або зателефонуйте нам. Консультанти інтернет-магазину компанії нададуть всю необхідну інформацію.

 


 1
 1