Новинка - Дерев'яна купіль з поліпропіленової вставкою

Букова і Вільхова Купіль з поліпропіленової вставкою

 Басейни з пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни

 Басейни для розведення риби із пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни для розведення риби

 Пластикові системи вентиляції , повітроводи * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Пластикові системи вентиляції

 Гальванічні ванни * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Гальванічні ванни

Жіроуловітелі * Купіть, цена, ізготовленіе, монтаж, виробництво * Украіна

Жировловлювачі

Фотографії всього спектру наших виробів Ви можете переглянути в галереї.

Каналізаційна насосна станція

каналізаційна насосна станціяУ ситуаціях, коли скидання стоків самопливом неможливе (наприклад, через незручне розташування підприємства або специфіки рельєфу) встановлюється каналізаційна насосна станція. Вона являє собою одну з ключових складових системи водовідведення та чудово підходить для приватних будинків, забезпечуючи відтік стоків без проблем і без нанесення шкоди для навколишнього середовища.

КНС — інженерний гідротехнічний елемент, створений спеціально для відкачування стоків з систем, розташованих нижче рівня головної труби, в яких стік природним шляхом неможливий або скрутний.

КНС: особливості

Дана конструкція являє собою циліндричну ємність, всередині неї знаходиться головне і додаткове обладнання з внутрішніми і зануреними трубопроводами, з патрубками і арматурою. Також вона комплектується керуючою системою, реалізованою в особливому шафці спільно з датчиками.

Корпус робиться з поліетилену низького тиску і особливої ​​сталі — високоміцних сучасних матеріалів, що не піддаються гниттю, корозійним утворенням, не потребують антикорозійної обробки. Установка здатна пропрацювати більше 50 років. Може функціонувати в авторежимі, що не вимагає участі людини.

До основних переваг цього обладнання слід віднести:

  • Тривалий експлуатаційний термін;
  • Простоту установки;
  • Високу міцність;
  • Автоматичність;
  • Повну автономність;
  • Високий рівень продуктивності;
  • Високу надійність.

Скільки коштує каналізаційна насосна станція в Києві?

Вартість виробу залежить від його виконання, матеріалу, з якого виконаний трубопровід, потужності насосних агрегатів та інших факторів. Для міських каналізацій застосовуються станції високого рівня продуктивності, оснащені спеціальним колесом, що дозволяє працювати одночасно з декількома каналами і високопродуктивними насосними установками. У таких моделей немає подрібнюючих механізмів, оскільки в них просто немає потреби.

button4

Де можна замовити каналізаційну систему?

Компанія «Біотон Пласт» є провідним українським виробником резервуарів з високоякісного пластику. Проектування каналізаційних насосних станцій — один з основних напрямків нашої діяльності. Менеджери компанії готові проконсультувати вас з будь-яких питань, пов'язаних з вибором і придбанням перекачувальних пластикових колодязів, завдяки чому вибір і покупка їх не викличе труднощів.