Водоспади для басейнів

Водоспад для басейну

Прикрасити басейн, зробити його місцем посиденьок і вечірок допоможе водоспад. Такий елемент завжди доречно виглядає в будь-якому стилі і робить водойму особливим. Басейн — це унікальне місце розслаблення і відпочинку. Але як зробити його нудним і підвищити комфорт? Виробники штучних водойм подумали і про це. За допомогою додаткового обладнання можна перетворити водний простір в архітектурне творіння.Родзинкою басейну можна зробити водоспад. Така конструкція не нова, але вона служить прекрасним дизайнерським рішенням. Купивши водоспад, ви зможете створити ефект живої природи і підкреслити вийнятковий смак. Він прикрасить зовнішній вигляд водойми і допоможе організувати особливу зону комфорту для тих, хто купається.

Навіщо потрібен водоспад для басейну?

Для багатьох власників штучних водойм логічним буде поставити запитання: навіщо потрібен водоспад для басейну? Ми відповімо, що подібна конструкція не просто красива, вона виконує ще ряд додаткових функцій:

  • Декоративна. Як вже говорилося вище, такий елемент додає вишуканості і комфорту. Ваш басейн стає не просто місцем для відпочинку, а об'єктом мистецтва. З його допомогою ви можете передати своє неповторне відчуття стилю.
  • Кругообіг води. Водоспади завдяки своїй конструкції дозволяють поліпшити циркуляцію води по всьому басейну. Якщо для очищення рідини ви використовуєте спеціальні хімічні засоби, то вони рівномірно будуть поширюватися по поверхні.
  • Ефект масажу. Як би це смішно не звучало, але, багато видів водоспадів можна використовувати для легкого масажу. Залежно від типу водоспаду, ви можете насолоджуватися спадаючим водним потоком для різних зон тіла. Такий масаж допоможе тримати організм в тонусі.
  • Антидепресант. Відпочити від міської суєти можна не тільки на курорті. Водоспад з його переливами дозволяє відпочити і отримати заряд бадьорості та енергії.

Види водоспадів для басейну

Ми вже згадували, що водоспади бувають різних видів. Підбір конструкції визначається тим, якого ефекту ви хочете домогтися від зовнішнього вигляду басейну.

  • Стінові водоспади доречніше застосовувати тоді, коли ви хочете домогтися імітації струмка або гірської річки. Такий водоспад зі спеціальною кам'яною кладкою дозволяє створити унікальний зовнішній вигляд басейну.
  • Бортовий водоспад представлений на ринку у вигляді фігур або абстрактних форм. Потік води в таких конструкціях спрямований вниз. Такі водоспади прикрашають басейн просто своєю присутністю.

Водоспади для басейну: ціна і вибір

На ринку ви зможете знайти безліч моделей. Компанія Біотон-Пласт запропонує найоптимальніший вибір!