Системи фільтрації води

Один з найбільш істотних недоліків вуличних декоративних басейнів, особливо не обладнаних укриттями — швидке забруднення води. Вона припадає пилом і сміттям, застоюється і під дією сонячних променів починає «цвісти», набуваючи не надто приємного вигляду і запаху. Купатися в стоячій воді, навіть і в звичайному ставку, зовсім некомфортно, не кажучи вже про домашній басейн, а тим часом вирішити проблему зовсім нескладно — потрібно лише організувати фільтрацію і дезинфікування води, щоб вона завжди залишалася чистою, свіжою, мала приємний блакитний відтінок і не створювала ніякої небезпеки для здоров'я. 

Скільки коштує система фільтрації води в інтернет-магазині 

Якісна фільтрувальна установка коштує порівняно недорого, а користь приносить просто-таки неоціненну. Як правило, вона включає наступні основні компоненти:

  • циркуляційний насос;
  • насосні установки;
  • дезінфекційні пристрої;
  • автоматику управління.

Насос забезпечує постійну циркуляцію води, проганяючи її через фільтр і не даючи застоюватися. Його продуктивність підбирається виходячи з внутрішнього обсягу чаші з урахуванням характеристик матеріалу, з якого вона виконана. Так для склопластикових басейнів з ідеально гладкою поверхнею, фахівці рекомендують встановлювати насос, що проганяє через фільтри весь обсяг рідини не менше трьох-чотирьох разів за добу.

Купити недорого систему фільтрації води в Києві

Безумовно, головною складовою фільтраційної системи, яка безпосередньо відповідає за чистоту і якість води є фільтр. Виходячи зі співвідношення якість/ціна/продуктивність найоптимальнішим наповнювачем для нього вважається кварцовий пісок, який простим механічним способом ефективно очищує воду від більшості видів забруднень. Конструктивно фільтр являє собою пластикову ємність, наповнену піском, крізь який безперервно пропускається вода. Продуктивність пісочного фільтру залежить від ємності резервуару і становить 4 ... 16 кубічних метрів на годину, а для перемикання режимів роботи передбачена система клапанів.

button4

Оптимальна система фільтрації води для будинку в Україні

Сучасна фільтрувальна установка для домашнього басейну прогресивної конструкції має цілу низку додаткових функцій:

  • фільтрація (основний режим роботи);
  • промивка (для очищення наповнювача від накопичених забруднень);
  • антибактеріальна обробка.

Проста і надзвичайно надійна, перевірена десятиліттями конструкція сучасних піщаних фільтрів гарантує їх безвідмовну роботу з мінімальними витратами на обслуговування і ремонт. Дещо дорожче коштують фільтри діатомітові, які забезпечують найбільш високий ступінь очищення, затримуючи частинки бруду розміром від одного мікрона.