Новинка - Дерев'яна купіль з поліпропіленової вставкою

Букова і Вільхова Купіль з поліпропіленової вставкою

 Басейни з пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни

 Басейни для розведення риби із пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни для розведення риби

 Пластикові системи вентиляції , повітроводи * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Пластикові системи вентиляції

 Гальванічні ванни * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Гальванічні ванни

Жіроуловітелі * Купіть, цена, ізготовленіе, монтаж, виробництво * Украіна

Жировловлювачі

Фотографії всього спектру наших виробів Ви можете переглянути в галереї.

Продаж басейнів

продаж басейнів в Україні

Продаж басейнів в Україні — один із пріоритетних напрямків діяльності компанії «Біотон Пласт». Маючи власну виробничу базу і колектив висококласних фахівців, ми готові запропонувати нашим клієнтам виготовлення басейнів з поліпропілену будь-яких розмірів, найрізноманітнішої форми і оснащення їх усім необхідним комплектуючим обладнанням.

Продаж басейнів: поліпропілен поза конкуренцією

Продаж басейнів, виготовлених з поліпропілену, постійно зростає завдяки їх чудовим характеристикам:

 • екологічність — поліпропілен протягом тривалого використання не виділяє речовини, які можуть завдати шкоду здоров'ю людини. Крім того, санітарно-медичними органами він отримав рекомендації як матеріал, найбільш підходящий для виготовлення басейнів для дітей.
 • герметичність — використання технології зварювання листів дозволяє забезпечити повну герметичність чаші. Немає необхідності виконувати додаткові операції, спрямовані на попередження протікання. Ще один плюс такого процесу — відсутність швів, виходить абсолютно гладка і рівна поверхня.
 • міцність — поліпропілен здатний витримувати як різкі короткочасні пікові навантаження, так і дуже тривалі.

Продаж басейнів з поліпропілену: простота догляду

Зростання продажу басейнів в Києві викликано, не в останню чергу, відмінними експлуатаційними характеристиками:

 • басейн не вимагає особливого специфічного догляду з використанням дорогих хімпрепаратів — поверхню можна начисто відмити, використовуючи традиційні, доступні в продажі миючі засоби.
 • ми використовуємо висококласні барвники, тому наші басейни зберігають привабливий вихідний зовнішній вигляд, незважаючи на будь-які зовнішні впливи.
 • поліпропілен здатний витримувати дуже низькі температури без втрати своїх характеристик, такий басейн не вимагає консервації на зиму.
 • мала теплопровідність — поліпропілен майже не проводить тепло, тому вода в басейні може залишатися теплою тривалий час. Це забезпечує економне та ефективне використання систем підігріву.
 • поверхня з поліпропілену дуже несприятлива для розвитку бактерій або грибків.
 • навіть при тривалому перебуванні води, на поверхні і стінках поліпропіленового басейну не утворюється слизька плівка — він залишається максимально безпечним, в нього можна входити, не побоюючись, що можна раптово втратити рівновагу і впасти. Це дуже важлива характеристика для дитячих басейнів.

button4

Продаж басейнів в Україні: ціна від Біотон Пласт найвигідніша

Багаторічний досвід роботи і власне виробництво дозволяють нам запропонувати нашим клієнтам найвигідніші умови співпраці:

 • виготовлення басейнів самої різної форми і розмірів, в тому числі — багаторівневих (з різною глибиною), для нас немає ніяких обмежень в габаритах виробу;
 • виготовлення і доставка замовнику як вже готової чаші, так і монтування басейну безпосередньо на ділянці (в будинку) клієнта;
 • поставки та встановлення всього необхідного обладнання: фільтраційні станції, скімери, підсвічування і освітлення, гідромасажери, ультрафіолетові лампи, нагрівачі води, сходи і т.д.

Продаж басейнів в Україні від компанії «Біотон Пласт» — ми готові втілити в реальність навіть найсміливіші мрії і бажання.                                               

  Продаж басейнів в УкраїніПродаж дитячих басейнівПродаж басейнів із пластикуПродаж басейнів для дачі