Новинка - Дерев'яна купіль з поліпропіленової вставкою

Букова і Вільхова Купіль з поліпропіленової вставкою

 Басейни з пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни

 Басейни для розведення риби із пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни для розведення риби

 Пластикові системи вентиляції , повітроводи * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Пластикові системи вентиляції

 Гальванічні ванни * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Гальванічні ванни

Жіроуловітелі * Купіть, цена, ізготовленіе, монтаж, виробництво * Украіна

Жировловлювачі

Фотографії всього спектру наших виробів Ви можете переглянути в галереї.

Басейни для риби

ємність для розведення риби

Розведення риби - популярний і прибутковий бізнес. Штучно вирощена продукція на смак нічим не відрізняється від своїх диких родичів. Вона теж екологічно чиста, тому придатна для вживання в їжу.

Розведення і вирощування особин в штучних водоймах знайшло найбільшу популярність. У спеціальних басейнах для риби ви маєте можливість самостійно контролювати процес розведення, а також вибирати місце розташування, форму і матеріал такої ємності.

Міцні басейни для розведення риби за доступною ціною

Інтернет-магазин БіотонПласт пропонує ємності різної форми і конструкції. Головною перевагою представлених нами басейнів для розведення риби є висока міцність. Вона досягається завдяки використанню міцного пластику, а так само підсилюючих конструкцій з нержавіючої сталі та алюмінію.
Вибір форми басейну так само важливий і залежить від наступних чинників:

  • Зручність чищення.
  • Умови водного середовища.
  • Концентрація особин.

Ми пропонуємо круглі, квадратні і прямокутні резервуари, а також круглі з конічним дном. Більш того, у нас ви можете замовити резервуар за власним проектом, який ми швидко втілимо в життя.

 Басейни для розведення риби та рибництва   Басейни для розведення риби та рибництва ціна Басейни для розведення риби та рибництва виготовлення

button4

Купити басейн для вирощування риби в інтернет-магазині

Продукція з пластика, зокрема ємності для рибництва, відрізняються економічністю і легкістю у використанні. Наша компанія пропонує басейни, які легко чистити завдяки гладким стінкам. Також використовується ефективна система самоочищення. Водостічна сітка розташовується в центральній частині басейну або на одній зі сторін. Завдяки дну ємності, яке знаходиться під кутом, вода не застоюється і швидко спускається.

При виборі відповідного резервуара, враховуйте сорт риби, яку збираєтеся вирощувати. У нас можна придбати наступні види басейнів:

  • великі для великих особин;
  • маленькі для малюків;
  • глибокі для розведення форелі;
  • дрібні для утримання осетрових.

Замовити басейн для вирощування риби в Києві

Купуючи продукцію компанії Біотон Пласт, ви можете бути впевнені в тому, що отримуєте міцні ємності по максимально низькій вартості. Ми не завищуємо ціни, оскільки реалізуємо продукцію власного виробництва. В результаті покупець отримує екологічно чисті і безпечні басейни для вирощування риби.

Серед розмаїття представлених форм, кожен рибовод зможе вибрати те, що необхідно саме йому. На нашому сайті ви зможете ознайомитися з цінами на продукцію і моментально оформити замовлення. Професійні менеджери нададуть якісну консультацію і простежать за тим, щоб ви отримали товар в максимально короткі терміни.

 Басейни для розведення риби виробництво  Басейни для риби ціна Басейн для риби Україна