Освітлення для басейну

Незалежно від габаритів домашньої декоративної водойми, освітлення є важливою його складовою, яка виконує не тільки естетичну функцію, але і підвищує безпеку в нічний час. Оригінальне підсвічування надає басейну видовищності, дозволяє створювати унікальні світлові ефекти, завдяки чому воно стало практично обов'язковим аксесуаром будь-якої сучасної водойми. Найчастіше басейни освітлюють підводними прожекторами особливої ​​конструкції, в яких можуть використовуватися два типи джерел світла:

  • прогресивні і економічні світлодіодні;
  • класичні галогенні, які приваблюють низькою вартістю.

Оригінальне освітлення для басейну в інтернет-магазині

Світильники випускаються самої різної форми і розмірів, з різним відтінком або кольором світлового потоку. Більшість моделей прожекторів розраховані на підводну установку на глибині 0.5 ... 0.8 м, в цілях безпеки живляться зниженою напругою, а до електромережі підключаються через перехідний трансформатор.

Залежно від конструкції, світильники бувають накладні або вбудовані — останній варіант більш зручний, оскільки вся арматура прихована в товщі стінок і всередину чаші не виступає. Однак для накладних прожекторів не потрібно робити отвори в стінках чаші, тому їх, не дивлячись на великі габарити, найчастіше вибирають для дооснащення вже побудованих басейнів.

Ціна на освітлення для басейну в Києві

Найбільш дешеві галогенні світильники в наші дні поступово втрачають свою популярність внаслідок досить істотних недоліків. Вони споживають досить багато електроенергії і кожен прожектор доводиться підключати через індивідуальний трансформатор, що в підсумку виявляється не дуже-то і вигідно. Освітлення на основі LED-світлодіодів набагато економічніше і практичніше в експлуатації — один трансформатор може обслуговувати від десяти до п'ятнадцяти прожекторів, а по яскравості світла вони не поступаються світлодіодним.

button4

Найбільш прогресивне освітлення для басейну в Україні

Втім, низьке енергоспоживання — аж ніяк не єдина перевага прогресивних світлодіодів. Вони дуже практичні і відрізняються маленькими габаритами, мають більше можливостей для плавного регулювання яскравості світіння, а колірні відтінки світла варіюються в широкому діапазоні. Крім звичних світильників-прожекторів, при оформленні басейнів застосовують і світлодіодну стрічку — для ефектного виділення контурів водойми, підсвічування доріжок, сходів, накриття тощо.

Малогабаритні світлодіодні світильники не бояться вологи, не вимагають охолодження і легко кріпляться до будь-якої поверхні, завдяки чому монтаж освітлення займає всього пару годин.