Накриття для басейну

покриття для басейну

Ще якихось чверть століття тому більшість наших співгромадян могли лише мріяти про власний басейн, як про недосяжну розкіш, а зараз вулична декоративна водойма (велика чи маленька — якщо засоби і площа дозволяють) стала практично обов'язковим атрибутом будь-якої пристойної присадибної ділянки. Щоб користуватися ним було комфортно, виробники пропонують великий вибір всіляких аксесуарів, на першому місці за популярністю серед яких знаходиться в Києві накриття для басейнів.

Купити накриття для басейнів в Києві

Навіщо це потрібно? Перш за все для того, щоб вода менше забруднювалася. Навіть якщо Ви живете на природі далеко від запилених міст, в нічим не накритий в перервах між водними процедурами басейн, неминуче буде сипатися листя, трава та інше сміття природного походження, потрапляти всілякі комахи, так що воду доведеться занадто часто міняти. Ще одна перевага — накриття зменшує випаровування з поверхні в літню спеку, а в прохолодну погоду, коли воду доводиться підігрівати, істотно знижує тепловтрати, завдяки чому на нагрів знадобиться витрачати менше енергоресурсів, які нині недешеві. І нарешті, не варто забувати про безпеку — маленькі діти, випадково залишені без нагляду, можуть впасти в вуличний водойму, яка не має укриття, що загрожує великими проблемами.

Практичні накриття для басейнів, ціна в інтернет-магазині

Накриття для басейнів випускають найрізноманітніших видів і вартості:

  • жорсткі конструкції каркасного типу (павільйони);
  • ролетні системи (жорсткі пластикові або м'які вінілові);
  • батутні і плівкові покриття.

Найзручніший і найпрактичніший варіант накриття, який є найбільш затребуваним у киян і жителів найближчих передмість — це павільйон. Він має форму невеликого «будиночка» і дає можливість купатися в басейні при будь-якій погоді — навіть під час дощу або в холодну погоду, якщо, зрозуміло, водойма оснащена водопідігрівом. Для виготовлення каркасу зазвичай застосовуються алюмінієві профілі, які зашиваються напівпрозорим полікарбонатом — він добре пропускає світло, але при цьому утримує всередині тепло.

button4

Накриття для басейну за вигідною ціною в Україні

Найбільш простий варіант економ-класу — полівінілове накриття роллетного типу, яке часто застосовується і в тих випадках, коли для громіздкого павільйону немає місця. Принцип роботи такого накриття полягає в тому, що в проміжках між використання чаша затягується міцним полотном з армованого вінілу з двостороннім вологостійким покриттям з акрилу, яке при необхідності легко зсувається і монтується в рулон.
Автоматичні ролетні накриття оснащуються гідравлічним приводом з дистанційним управлінням, який більш зручний і безпечний в експлуатації, ніж електричний. Що ж стосується батутних покриттів LOOP-LOC і плівкових покриттів, то вони в більшості своїй призначені для консервації басейну на зимовий період.