Аксесуари для басейну

Водні процедури у кожного з нас асоціюються в першу чергу з активним відпочинком і всілякими розвагами, тому додаткові аксесуари для басейну, значно розширюють його можливості і користуються дуже великим попитом.

Найпопулярнішими з них є:

  • надувні мати і кола;
  • дошки і трампліни для стрибків;
  • лежаки, шезлонги, надувні матраци та крісла;
  • доріжки розділові, стартові тумби (для спортивних басейнів професійного рівня);
  • декоративне підсвічування;
  • системи сигналізації, що сповіщають при випадковому падінні у водойму людей або домашніх вихованців.

Аксесуари для басейнів, ціни в інтернет-магазині

Просторі і зручні шезлонги, а також багатофункціональні крісла-лежаки — обов'язковий атрибут пляжного відпочинку. І зовсім не потрібно чекати відпустки — забезпечити собі повноцінний релакс і максимальний комфорт можна прямо вдома, біля власного басейну або декоративного ставка.

Вартість таких надзвичайно необхідних меблів цілком доступна, а в інтернет-магазині можна замовити вподобану модель з оперативною доставкою в будь-який куточок України. Легкі, швидко трансформовані шезлонги нескладно переносити і зручно зберігати, практична водовідштовхувальна оббивка швидко сохне і добре миється, а завдяки міцній конструкції прослужать вони не один десяток років.

Аксесуари для басейну — великий вибір в Києві

Водні гірки по затребуваності займають друге місце відразу ж за шезлонгами. Така розвага дуже популярна у дітвори, яка може годинами не вилазити з басейну, особливо в жаркий період дня.

Водні атракціони бувають двох типів:

  • стаціонарні;
  • надувні.

Вироби першої категорії виготовляються з скловолокна і розраховані переважно на комерційне використання в великих парках атракціонів, тоді як недорогі водні гірки в компактному надувному варіанті з міцного поліестеру кожен може встановити у себе в дворі. З настанням холодів така конструкція швидко розбирається і ховається на зберігання до наступної весни.

button4

Кращі аксесуари для басейну в Україні

Неодмінною приналежністю дитячих басейнів є надувні круги рызної форми, що допомагають малюкам, що не вміють як слід плавати, безпечно триматися на воді. Крім стандартних кіл, надувних матраців або матів, пропонуються також вельми незвичайні рішення, виконані у формі мультяшних персонажів, лебедів, фламінго, а також спеціальні подвійні кола, призначені для водних атракціонів.

Для стрибків у воду встановлюються трампліни і стрибкові дошки, виготовлені з пружного полімеру, армованого скловолоконними нитками. Він добре пружинить, надаючи необхідний поштовх для красивого і ефектного стрибка. Подібні конструкції випускаються як в професійному виконанні, так і для оснащення невеликих домашніх басейнів.