Труби та фітинги

Найважливішим компонентом будь-якої гідравлічної системи є труби і фітинги, по яким здійснюється транспортування рідини. Не є винятком і будівництво декоративної домашньої водойми, одним з основних етапів якого — прокладка обв'язки трубопроводів для подачі чистої води на заповнення чаші, її циркуляцію по системі водоочищення і дезінфекцію, а також видалення брудної води в каналізацію під час спорожнення басейну.

Вибору комплектуючих слід приділити особливу увагу — економити в даному випадку раціонально не на якості, купуючи дешеві недовговічні вироби, а навпаки — вибираючи продукцію з солідним ресурсом, яка без проблем прослужить багато років.

Надійні труби і фітинги за доступними цінами в інтернет-магазині

У колишні часи при будівництві басейнів нерідко застосовувалися цементні труби, схильні до активного руйнування під агресивним впливом водопровідної води. Зараз повсюдно використовується ПВХ-пластик, абсолютно не схильний до хімічного руйнування або корозії, від якої так страждають труби сталеві. Пластикові монтажні вироби дозволили перетворити трубопровідну обв'язку, яка здавна вважалася «слабкою ланкою», що вимагає постійної уваги, в один з найбільш надійних компонентів сучасного басейну.

Труби та фітинги в широкому асортименті в Києві

Переваги полімерних матеріалів, що застосовуються для виготовлення труб і фітингів, незаперечні:

  • стійкість до корозії і ультрафіолетового випромінювання;
  • мінімальна теплопровідність, що знижує витрати на теплоізоляцію і втрати теплової енергії;
  • гладка внутрішня поверхня забезпечує незначний гідравлічний опір;
  • низька собівартість транспортування і монтажу за рахунок малої ваги;
  • висока екологічна чистота;
  • тривалий термін служби;
  • набагато доступніша ціна в порівнянні з мідними аналогами;
  • велика номенклатура типорозмірів дозволяє проектувати трубопроводи оптимальної конфігурації.

button4

Труби та фітинги для обв'язки басейнів в Україні

Для спрощення і прискорення монтажу обв'язки, з'єднання полімерних трубопроводів, здійснюється методом склеювання. Перед складанням контактні поверхні труб і монтажних виробів зачищаються і обезжирюються, після чого на них наноситься спеціальний ПВХ клей. Він гарантує міцне і герметичне з'єднання пластикових труб з муфтами, колінами, трійниками, вентилями та іншими фітингами. Завдяки швидкому висиханню клею, готове з'єднання швидко набирає міцності , після чого система готова до повноцінної експлуатації.