Сходи для басейнів — красиві і практичні

Комфорт і безпека під час водних процедур мають вирішальне значення. На відміну від звичайної ванни, глибина стандартного басейну в кілька разів більша, не кажучи вже про загальні його габарити, тому для зручного спуску у воду і виходу з неї необхідні сходи, які нерідко доповнюють ще й поручнями.

Якісно виконані і грамотно спроектовані сходи дозволить з максимальним комфортом плескатися в домашній водоймі людям будь-якого віку — від маленьких дітей до людей похилого віку, не піддаючи себе небезпеці, випадково отримати якусь травму.

Нержавіючі сходи для басейну, ціна в інтернет-магазині

З огляду на підвищений рівень вологості, найбільш підходящим матеріалом для виробництва сходів або поручнів фахівці вважають нержавіючу сталь. Вона найкраще протистоїть не тільки корозії, але і агресивному впливу всіляких хімічних сполук, що застосовуються для знезараження води, підвищеній кислотності і іншим несприятливим факторам, які дуже швидко виводять з ладу, скажімо, навіть порівняно міцне хромоване покриття виробів, виготовлених зі звичайного чорного металу.

Найбільш довговічні сходи від українських виробників, які зварюються з товстостінних труб, до того ж і коштують вони часто дешевше китайських аналогів.

Сходи для басейну — великий асортимент в Києві

Щоб правильно підібрати для свого водоймища найбільш підходящі сходи, слід взяти до уваги такі важливі параметри:

  • число сходинок, яке залежить від глибини чаші — найбільш поширеними є сходи на дві, три або п'ять сходинки;
  • відстань між перекладинами — для маленьких дітей або літніх людей сходинки повинні розташовуватися частіше, щоб сходами було зручніше користуватися;
  • наявність міцних поручнів, які допомагають утримувати рівновагу;
  • практичність і гігієнічність — з гладкої поверхні полірованої нержавійки легко стікає вода і не затримується бруд, але щоб нога часом не зісковзнула, на сходинках часто передбачають рифлені гумові накладки.

button4

Якісні сходи для басейну в Україні

Сходи високої якості відрізняє також надійна і добре продумана система кріплення. Якщо опори просто замонолітили в бетон, то при необхідності ремонту для зняття сходів доведеться довбати чашу, тому найчастіше використовується фланцеве кріплення. При цьому як фланці, так і заставні стакани під них повинні бути тільки сталевими — пластик достатньою міцністю не володіє і швидко ламається. Для фіксації професійні монтажники застосовують дюбеля, що дає можливість міцно закріпити сходи, а згодом без проблем їх зняти для ремонту або заміни.