Гідромасажні СПА-басейни

Гідромасажні СПА-басейни

Хочете завжди виглядати на 100% відпочив? Щоб дізнатися про спосіб унікального розслаблення і підвищення тонусу м'язів одночасно, варто спробувати СПА-басейн.

Користь гідромасажного басейну для організму незаперечна. Але що потрібно знати про особливості його будови перед покупкою, ви зможете дізнатися далі.

З кожним роком популярність зростає, як в Україні, так і за кордоном. Тривале використання такого виду гідромасажу позитивно позначається на загальному фізичному та емоційному стані користувача. СПА басейни часто застосовують в терапевтичних цілях, як профілактику і лікування різного роду захворювань.

Унікальність масажу забезпечується за рахунок спеціального обладнання. СПА басейни завдяки своїй конструкції дозволяють забезпечити розслаблення організму. Вся справа в тому, що в стінках басейну заховані особливі форсунки, з їх допомогою подається напір теплої води, змішаний з повітрям. Таким чином створюється враження, ніби ваше тіло розминають масажними рухами. При виробництві подібних конструкцій враховуються найменші деталі, саме тому струмінь води направлена ​​точно на конкретні ділянки тіла.

СПА-басейн: оригінальність конструкції

Корпус такого басейну виконаний з поліпропілену або деревини, які додатково просочені теплоізоляційним покриттям. Сама чаша для купання найчастіше виготовлена ​​з міцного акрилу, рідше зустрічається термопластик. У будь-якої моделі передбачений механізм водоочищення. Завдяки очищенню в спа, вода придатна для прийому водних процедур близько 6 місяців. Також передбачена система регульованого опалення. З її допомогою ви зможете виставити комфортну температуру води для занурення.

Виробники пропонують величезний вибір устаткування для гідромасажу. При покупці можна підібрати додаткові функції, які допоможуть розширити спектр задоволення.

Переваги СПА-басейни для дачі і будинки

СПА басейни дуже комфортабельні для використання на дачних ділянках, заміських будинках, квартирах. При проектуванні СПА в квартирі варто врахувати навантаження на перегородку в будинку, адже обсяг середнього басейну становить близько 800 літрів води. Для тихого заміського відпочинку такий атрибут завжди буде доречний. Басейн на дачі — це особливий вид задоволення, який дозволяє розслабиться як в галасливій компанії, так і поодинці.

СПА-басейн купити для зміцнення здоров'я

Гідромасажний басейн — це не просто примха, як може здатися, це відмінний спосіб зміцнити здоров'я. Адже регулярне використання гідромасажу дозволяє:

  • зняти болі в суглобах;
  • підвищити тонус м'язів;
  • видалити токсини з організму;
  • підвищити імунітет.

СПА басейн допомагає розслабитися, як фізично, так і морально. А також дозволяє отримати повноцінний відпочинок в мінімальні терміни.

Гідромасажні СПА-басейниГідромасажні СПА-басейни