Комфорт в будь-яку погоду — нагрівачі для басейну

Погодні умови в нашій кліматичній смузі дозволяють комфортно користуватися вуличним басейном всього кілька місяців в році — зазвичай з середини травня і до вересня. Істотно збільшити цей період можна, якщо обладнати водойму автономним нагрівачем, а також укриттям (павільйоном або солярною плівкою), що запобігає втраті тепла. Підігрів включають за кілька днів до початку активної експлуатації — як правило, для створення комфортних умов йому буде потрібно не більше 3 ... 5 діб, так що вже в перші весняні дні Ви зможете приймати водні процедури, не чекаючи, поки стане по-справжньому тепло.

Нагрівач для басейну — низькі ціни в інтернет-магазині

Існує кілька ефективних способів підігріву води, кожен з яких має свої переваги:

  • електронагрівач проточного типу привертає найбільш доступною вартістю і простотою монтажу, але досить дорого обходиться в повсякденній експлуатації;
  • теплообмінник відрізняється високим ККД і дозволяє задіяти для обігріву води домашню опалювальну систему;
  • «Тепловий насос» — сама високотехнологічна і дуже економічна система, яка, незважаючи на високу вартість, окупається в дуже короткі терміни завдяки мінімальному енергоспоживанню;
  • геліосистема (сонячний колектор) практично не потребує зовнішнього електропостачання, оскільки використовує енергію сонця, проте в похмуру погоду її ефективність різко знижується.

Вигідно купити підігрів басейну в Києві

Найбільш оптимальний за всіма параметрами варіант обігріву підбирається для кожного випадку індивідуально з урахуванням безлічі важливих чинників — від фінансових можливостей клієнта і габаритів чаші басейну до місцевих кліматичних особливостей регіону.

Геліоколектори досить універсальні, можуть монтуватися на дах, не займаючи місце на землі, і не тільки підігрівати декоративну водойму, але і забезпечувати ГВП для всього будинку. За простотою монтажу вони поступаються тільки електронагрівачам і є найбільш рентабельними в експлуатації.

Найефективніший нагрівач для басейну в Україні

Важливою перевагою «теплового насоса» є повна незалежність від погодніх умов — він працює стабільно в будь-який час доби і при будь-якій погоді незалежно від яскравості сонячного освітлення. За ефективністю використання енергоресурсів тепловий насос істотно перевершує проточні електроводонагрівачі, перетворюючи один кіловат електрики в сім кіловат термічної енергії.

Конструктивно він мало чим відрізняється від кондиціонера і багато популярних моделей можуть працювати в двох режимах — як на підігрів басейну, так і на охолодження житлових приміщень в жаркий період.