Обладнання для гідромасажу

Колись вже саме по собі володіння власним басейном для наших співгромадян було символом недосяжної розкоші. Однак часи змінюються, а з ними змінюються і запити — в наші дні кожен хоче приймати водні процедури з максимальним комфортом, отримуючи від цього не тільки задоволення, але і для здоров'я відчутну користь.

Великою популярністю користується гідромасаж, принцип дії якого заснований на м'якому впливі вируючих підводних протитечій, створюваних потоками повітря, який під тиском нагнітається через розташовані в певному порядку спеціальні форсунки.

Будь-яке обладнання для гідромасажу в інтернет-магазині

Позитивний ефект від гідромасажу досить значний — він допомагає розслабитися, швидко позбутися від усіх турбот і стресів, за дуже короткий проміжок часу повністю відновити сили і отримати істотний заряд бадьорості, якої вистачить надовго. Не дивно, що гідромасажні ванни користуються великим попитом, проте подібною функцією цілком можна обладнати і домашній басейн, значно розширивши його оздоровчі можливості. Потрібно лише придбати відповідний комплект обладнання, причому подбати про це слід ще під час влаштування чаші водойми, в якій необхідно виконати отвори для форсунок.

Скільки коштує обладнання для гідромасажу в Києві

Стандартний комплект гідромасажного обладнання доступної цінової категорії включає в себе:

  • бловер (повітряний компресор);
  • гідромасажні форсунки, кількість яких залежить від габаритів чаші;
  • трубопроводи подачі повітря;
  • з'єднувальні фітинги;
  • блок керування.

Додатково можна придбати також форсунки підвищеної продуктивності, з регулюванням потоку і всілякими незвичайними ефектами, водяні гармати, підводні гейзери, водоспади і аналогічні пристрої.

Якщо мова йде про оснащення вже діючого басейну, можна вибрати готове рішення — наприклад, накладну гідромасажну плату, стінку або ж спеціальний лежак з вмонтованими в нього форсунками.

button4

Якісне обладнання для гідромасажу в Україні

У будь-якому випадку підбір оптимального комплекту обладнання краще довірити професіоналам. Тільки досвідчений фахівець зможе правильно розрахувати раціональну продуктивність компресора, достатню для створення необхідного ефекту і безпечного функціонування системи.

Як альтернативне рішення можна розглянути також аеромасаж, який працює за схожим принципом, але за рахунок компактності більш простий в установці. Форсунки найкраще вибирати латунні або виконані з нержавіючої сталі — вони набагато довговічніші, ніж дешеві пластикові, не бояться впливу ультрафіолетового випромінювання і хімічних речовин, що застосовуються для дезінфекції води.