Дезінфекція води в басейні

Чистота рідини в домашній водоймі впливає не тільки на зовнішній вигляд, але і на безпеку прийняття водних процедур. Як показує практика, навіть в закритих, що знаходяться всередині приміщення басейнах, не кажучи вже про відкриті вуличні, забезпечити належну якість води, що відповідає всім нормованим параметрам, неможливо без застосування спеціалізованого обладнання для апаратної або ж хімічної дезінфекції.

Воду необхідно регулярно очищати від забруднень (фільтрувати), знищувати небезпечні для здоров'я мікроорганізми і підтримувати оптимальний кислотно-лужний баланс — особливо це актуально для власників солідних за обсягом басейнів, занадто часто міняти в яких воду нераціонально, та й дорого.

Очищення води в басейні, замовити недорого в інтернет-магазині

Для такого випадку найбільш оптимальний підхід до вирішення проблеми — установка системи водоочищення та дезінфекції. Очищення води зазвичай проводять всілякими фільтрами — від найпростіших і недорогих пісочних до діатомітових з найбільш високою якістю фільтрації. Для знезараження ж використовується цілий ряд прогресивних технологій:

  • озонування;
  • хлорування;
  • опромінення ультрафіолетом;
  • насичення киснем;
  • хімічна обробка і т.п.

Для контролю якості водоочищення застосовують найдосконаліші вимірювальні прилади нового покоління, засновані на технології фотометричного тестування і володіють мінімально можливою похибкою.

Скільки коштує очищення води в басейні в Києві

Хлорування отримало найбільше поширення в силу простоти і доступної вартості. Це традиційна технологія, що застосовується вже багато десятків років в промислових масштабах. В особливому приладі — хлораторі відбувається електролітична реакція, внаслідок якої виділяються іони хлору, які очищають воду від мікробів, вірусів і бактерій, ліквідують неприємний запах.

Додавати в хлоратор необхідні хімічні реагенти можна вручну або за допомогою автоматичного дозатору — останній варіант забезпечує високу точність дозування, знижує витрати реагенту і зменшує до мінімального значення відсоток небезпечного для здоров'я хлору в воді.

button4

Найбезпечніша дезінфекція води в басейні в Україні

Відмінною альтернативою хлоруванню може служити озонування — не менш ефективний, але набагато більш екологічний і безпечний спосіб дезінфекції. Проходячи через воду, озон «оновлює» її, вбиваючи бактерії, усуваючи неприємний запах і присмак, після чого просто розчиняється в повітрі.

Ультрафіолетове випромінювання також ефективно знищує всі шкідливі мікроорганізми без побічних ефектів, однак обробку доводиться проводити практично щодня.

Знезараження за допомогою кисню ідеально підходить для побутового застосування — реагент у вигляді порошку або гранул за допомогою дозатору змішується з водою, в результаті чого починається хімічна реакція, що вбиває бактерії.