Протитечії для бассейнів

Далеко не всім відомо, що домашня водойма може бути не тільки оригінальною прикрасою присадибної ділянки, але і використовуватися для прийняття всіляких SPA-процедур. Для цих цілей пропонується великий вибір додаткового обладнання для оснащення басейнів, найбільшою популярністю серед якого користуються:

  • водоспад;
  • зустрічна хвиля (протитечія);
  • гідромасаж.

На відміну від інших аналогічних пристроїв, протитечія є найбільш корисною і універсальною, оскільки може застосовуватися як в цілях розваги, так і для серйозних спортивно-оздоровчих тренувань.

Протитечія для басейну — приваблива ціна в інтернет-магазині

За допомогою цього компактного і порівняно недорого пристрою басейн легко можна перетворити в домашній тренажер для занять водними видами спорту або просто для зміцнення здоров'я. Принцип дії зустрічної хвилі полягає в створенні за допомогою компактної водяної турбіни потужного турбулентного потоку, швидкість якого можна в широких межах регулювати. За допомогою протитечії найчастіше проводять тренування на зміцнення м'язів плавців для підвищення сили і витривалості, оскільки протитечія створює більш істотне навантаження, ніж при звичайному плаванні. Таким способом проводять заняття з аквааеробіки, водного фітнесу, а також готують спортсменів до відповідальних змагань.

Як можна використовувати протитечію для басейну в Києві

Втім, якщо навіть в спортивних змаганнях Ви брати участь і не плануєте, то зворотна хвиля може виконувати чисто декоративну функцію, а також використовуватися для підняття тонусу.

Серед додаткових функцій протитечії можна відзначити наступні:

  • прикраса басейну вируючими водяними потоками з гронами красивих повітряних бульбашок на поверхні;
  • створення освіжаючого ефекту, коли басейн розташований недалеко від сауни і після тривалого перебування в парильці, можна розслабитися в потоках води контрастної температури;
  • гідромасаж, який не дарма вважається найбільш корисною з усіх водних процедур;
  • при цьому, на відміну від звичайної гідромасажної ванни, в басейн можуть поміститися відразу кілька людей.

button4

Краща зустрічна хвиля для басейну в Україні

Виходячи зі своїх запитів, конструкції водойми і фінансових можливостей можна вибрати одну з декількох популярних різновидів протитечії:

  • Вбудована — передбачається ще під час проектування басейну, оскільки для нього необхідно передбачити відповідний отвір в чаші; при цьому вбудований противоток має найбільшу потужність і може застосовуватися для професійних тренувань, а весь конструктив повністю прихований і всередину чаші не виступає.
  • Навісна — таким обладнанням можна забезпечити будь-який басейн — незважаючи на дещо меншу потужність, він прекрасно підходить для цілей реабілітації, оздоровлення, а також тренувань аматорського рівня.