Новинка - Дерев'яна купіль з поліпропіленової вставкою

Букова і Вільхова Купіль з поліпропіленової вставкою

 Басейни з пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни

 Басейни для розведення риби із пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни для розведення риби

 Пластикові системи вентиляції , повітроводи * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Пластикові системи вентиляції

 Гальванічні ванни * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Гальванічні ванни

Жіроуловітелі * Купіть, цена, ізготовленіе, монтаж, виробництво * Украіна

Жировловлювачі

Фотографії всього спектру наших виробів Ви можете переглянути в галереї.

Жировловлювачі для каналізації

Жировловлювачі для каналізації фото

У побутових стоках міститься великий відсоток жиру, який, осідаючи, накопичується на стінках каналізаційних труб. Багаторічні жирові відкладення практично не піддаються впливу побутової хімії, навіть металевий трос не завжди може очистити труби. Згодом, якщо не вживати заходів, це може призвести до повної закупорки зливу. Що обернеться не тільки дорогою заміною труб, а й проведенням ремонту. Крім того, на кухні, через процес розкладання органічних речовин, буде постійно відчуватися неприємних запах.

Жировловлювачі для каналізації - можливість забезпечити стабільну роботу вашої каналізаційної системи, а для підприємств громадського харчування їх наявність - обов'язкова умова для отримання дозволу на роботу.

Як працюють жировловлювачі для каналізації

Жировловлювачі для каналізації мають просту конструкцію. Це ємність, яка перегородками розділена на кілька відсіків - це дозволяє уповільнити злив води. При попаданні в перший відсік - сепарації - частинки жиру починають підніматися вгору, на поверхню, а вода продовжує рух в каналізаційний злив.

Купити жировловлювач для каналізації на кухню, в їдальню або кафе

Вибір моделі сепаратору жиру залежить від його призначення і місця установки:

  • жировловлювач під мийку - його розміри, конструкція і продуктивність адаптовані для використання в будинку / квартирі. Побутову жироловку можна вбудувати в ящик під мийкою. Вона має дуже просту конструкцію, її можна підключити, навіть не володіючи спеціальними навиками або підготовкою: досить з'єднати зливний отвір мийки з вхідною трубою і каналізаційний злив - з вихідним отвором. Процес установки можна подивитися в інтернеті, де представлено досить багато докладних відео. Обслуговування полягає в регулярному (близько одного разу на 2 тижні) очищенню від накопиченого в резервуарі жиру і сміття;
  • жироочисники для їдалень, кафе чи ресторанів підбираються залежно від необхідної продуктивності, ми надаємо можливість купити жировловлювачі для каналізації, здатні обробляти до 10 л в секунду. Так як доведеться обробляти великі обсяги стічних вод, для установки жировловлювача потрібне окреме приміщення або ж його можна розмістити на вулиці в котловані. Залежно від способу і місця розміщення, наші консультанти порадять купити сепаратор для жиру з необхідною товщиною стінок, які витримають плановані навантаження.

У промислових жировловлювачах передбачена спеціальна горловина для підключення асенізаційної машини або насоса для відкачування скупчених відходів автоматично.

Жировловлювач для каналізації: купити в БіотонПласт вигідно

Так як компанія БіотонПласт на власних потужностях випускає жировловлювачі для каналізації, ціна на них - найдоступніша в Києві і по Україні. Крім того, співпраця з нами має і інші переваги:

  • компанія пропонує купити як готові вироби, так і замовити виготовлення жировловлювача за індивідуальними розмірами, який має особливу форму;
  • установка спеціального датчика, який буде контролювати рівень заповнення і подасть сигнал, при переповненні жировловлювача для каналізації і необхідності його очищення;
  • надання замовнику повної інформації про особливості монтажу та експлуатації жировловлювача;
  • надання гарантії на всю нашу продукцію.

Жировловлювачі для каналізації від компанії БіотонПласт - якісна очистка стічних вод на довгі роки!

button4

Промислові жировловлювачі для каналізації в їдальню, кафеЖировловлювачі для каналізації під мийкуЖировловлювач для каналізації Чистий Сток під мийку