Новинка - Дерев'яна купіль з поліпропіленової вставкою

Букова і Вільхова Купіль з поліпропіленової вставкою

 Басейни з пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни

 Басейни для розведення риби із пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни для розведення риби

 Пластикові системи вентиляції , повітроводи * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Пластикові системи вентиляції

 Гальванічні ванни * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Гальванічні ванни

Жіроуловітелі * Купіть, цена, ізготовленіе, монтаж, виробництво * Украіна

Жировловлювачі

Фотографії всього спектру наших виробів Ви можете переглянути в галереї.

Паливні ємності

Паливні ємності фото

Ємності для палива на ніжках призначені для складування і транспортування ПММ. Це конструкції з поліетилену циліндричної форми.

Конструкційні характеристики ємності для палива

Тара оснащена ніжками і стандартними фікс пакетами. Це дозволяє максимально зручно наповнювати ємність і вилучати сировину. Паливна рідина заливається через люк. Він закривається кришкою. За рахунок болтового кріплення, фіксації і наявності гумової прокладки вдається досягти оптимальної герметичності конструкції.

Вилучити сировину можна через заправний пістолет. Інший спосіб - через спеціальні пристосування для зворотної лінії. У разі форс-мажорних ситуацій реально зібрати паливну рідину і безпосередньо через сам люк. Ємність для зберігання дизельного палива оснащена кульовим краном. Саме з його допомогою і проводиться екстрена евакуація вмісту.

Ємність для зберігання дизельного палива: ключові особливості

Підземні конструкції для палива розміщують з урахуванням протипожежних норм і правил. Важливо передбачити шляхи для виїзду транспортних засобів, які будуть вивозити сировину. Зберігання ПММ актуально при температурі від -40 до +50 градусів за Цельсієм.

Базова комплектація складається з таких елементів:

  • труба для з'єднання з паливною магістраллю;
  • заборник палива з поплавком;
  • рівнемір;
  • клапан дихальний;
  • горловина заливна.

При необхідності конструкцію можна вдосконалити за рахунок мобільної паливороздавальної колонки. Про всі технічні та організаційні нюанси можна особливо не турбуватися, фахівці компанії Біотон Пласт з готовністю вирішать всі проблеми клієнта.

Наземні ємності для палива

Наземні резервуари актуальні для вирішення промислових завдань на заводах, підприємствах, що функціонують за рахунок машин. Паливні установки розміщують на землі, щоб зберігати різноманітну паливну сировину, масла, мазут, солярку.

У деяких ситуаціях тару використовують в якості зручного сховища для води. Альтернативний варіант - робоче середовище, продукти харчування, специфічні рідини. Заборонено зберігати в пластиковій тарі тільки бензин і швидко займисті речовини через легку займистість.

Фахівці компанії Біотон-Пласт допоможуть у виборі підходящої тари для зберігання ПММ та інших робочих або виробничих рідин. Звертаючись до нас, кожен клієнт може бути впевнений в тому, що пропонована продукція буде відмінної якості, а ціни порадують доступністю і демократичністю.

Паливні ємності зображенняПаливні ємності в КиєвіПаливні ємності купити