Новинка - Дерев'яна купіль з поліпропіленової вставкою

Букова і Вільхова Купіль з поліпропіленової вставкою

 Басейни з пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни

 Басейни для розведення риби із пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни для розведення риби

 Пластикові системи вентиляції , повітроводи * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Пластикові системи вентиляції

 Гальванічні ванни * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Гальванічні ванни

Жіроуловітелі * Купіть, цена, ізготовленіе, монтаж, виробництво * Украіна

Жировловлювачі

Фотографії всього спектру наших виробів Ви можете переглянути в галереї.

Температура води в купелі

Якщо ви хочете отримати повне задоволення від російської лазні , вам потрібно зануритися в річці з холодною водою і провести такі контрастні процедури не один раз. Такий різкий перепад температур благотворно впливає на організм людини.

 

Купелі з пластику дозволяють вирішити це питання в сучасних умовах. З цією метою в купелі повинна постійно підтримуватися певна температура. За рахунок високої температури лазні або сауни температура води в ній може підвищитися. Або можливо буде потрібно її обігрів, тому що температура води в купелі сильно знизилася.

button4

Наша компанія пропонує послуги з термоізоляції купелей. Це охороняє в ній воду від впливу зовнішнього середовища, значно знижує ваші витрати на нагрів або охолодження купелі.

Є кілька способів підтримки потрібного температурного режиму на певному рівні.

Можливі такі варіанти охолодження води:

Вручну. Відкривши кран з холодною водою. При цьому відбувається і оновлення води в купелі.

В автоматичному режимі. Для цього необхідна установка електромагнітного клапана, з'єднаного з датчиком температури води, встановленим у купелі. Коли температура води піднімається вище заданого рівня , датчик передає електричний сигнал на клапан, який відкривається і холодна вода надходить у купіль.

Із застосуванням спеціальної установки. Установка для охолодження води здатна охолодити воду до +40 С. Для охолодження однієї купелі застосування такої установки не економічно. Набагато доцільніше таку установку використовувати комплексно. При її роботі відбувається виділення тепла, яке можна використовувати для інших цілей.

Варіанти підігріву води:

Електронагрівачі. Нагрівання за допомогою ТЕНів, оснащених термодатчиками, які дозволяють здійснювати нагрів води до заданої температури. Також встановлено насос для забезпечення циркуляції води і датчики потоку води або її тиску для попередження виходу з ладу ТЕНів в результаті перевантаження.

Теплообмінники. Пристрій схематично має вигляд колби з вбудованим всередину змійовиком. У колбу направляється вода з купелі, а по змійовику пропускається гаряча вода. Змійовик нагріває воду в колбі, яка з неї за допомогою насоса направляється в купіль. Визначення рівня нагріву води в колбі здійснюється за допомогою термостата , який і включає насос, передаючи йому електричний сигнал.

Купіль для сауни * Купити, ціна, виготовлення, виробництво * Україна

Газові або дерев'яні печі. Нагрівання води такими печами проводиться з найменшими витратами. Печі встановлюють зовні купелі. Купель на відкритому повітрі бажано обладнати кришкою, що істотно скоротить час нагрівання води в холодну пору року.