Новинка - Дерев'яна купіль з поліпропіленової вставкою

Букова і Вільхова Купіль з поліпропіленової вставкою

 Басейни з пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни

 Басейни для розведення риби із пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни для розведення риби

 Пластикові системи вентиляції , повітроводи * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Пластикові системи вентиляції

 Гальванічні ванни * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Гальванічні ванни

Жіроуловітелі * Купіть, цена, ізготовленіе, монтаж, виробництво * Украіна

Жировловлювачі

Фотографії всього спектру наших виробів Ви можете переглянути в галереї.

Кутові купелі

Кутова купіль фото

Кутові купелі - відмінний варіант вирішити проблему дефіциту площі в лазні чи сауні. Вони дозволяють найбільш раціонально використати весь наявний простір в приміщенні, ідеально вписавшись в один з кутів.

Чому купити пластикові кутові купелі - вигідно?

Пластикові кутові купелі в Києві і в Україні стають все більш популярними у любителів попаритися по-справжньому. Перш за все, майбутніх власників привертає ціна, кутові купелі із пластику - найдешевші в порівнянні з іншими варіантами. Але доступна вартість при цьому ніяк не позначається на їх прекрасних експлуатаційних характеристиках.

  • довговічність - пластик відмінно витримує будь-які зовнішні впливи, його міцність не змінюється, незважаючи на різкі перепади температури, високу вологість і прямий контакт з водою. Він не схильний до гниття або корозії, тому кутові купелі із пластику прослужать в лазні/сауні не один десяток років. Крім того, пластик здатний витримувати і значні ударні навантаження, а ребра жорсткості, передбачені конструкцією, дозволяють витримувати великий тиск навіть при відносно невеликій товщині стінок.
  • невибагливість у догляді - для дотримання вимог гігієни для обробки пластикових купелей не доведеться купувати спецзасоби, цілком достатньо буде звичайних побутових хімпрепаратів. Сама купіль з часом не зажадає яких-небудь спеціальних обробок.
  • простота установки - ми поставляємо кутові купелі, які є повністю готовим до монтажу виробом, потрібно тільки підключити її до системи водопостачання і каналізації. Вони мають невелику вагу, тому навіть самі об'ємні моделі можуть без труднощів встановити лише кілька людей.

Якісні барвники та спеціальні добавки, які ми використовуємо, дозволяють купелям від БіотонПласт тривалий час зберігати свою привабливість. Кутові купелі підходять для установки різноманітного додаткового обладнання - гідромасажерів, підсвіток, систем підігріву. Його установка значно розширює функціональність купелі, роблячи водні процедури ще більш приємними і, це головне - корисними.

Крім того, у нас можна придбати різні аксесуари - сходи, лавки, світильники, фільтри для води.

Кутові купелі: ціна від БіотонПласт вас порадує

Ми виготовляємо кутові купелі тільки із сертифікованих матеріалів, тому вони повністю відповідають найсуворішим санітарно-гігієнічним вимогам і повністю безпечні для здоров'я людини. І такими залишаються, незважаючи на час і умови використання.

Ми готові запропонувати нашим клієнтам готові кутові купелі (купити їх можна, ознайомившись з нашим каталогом) або виготовити за індивідуальним проектом, в якому будуть враховані всі побажання замовника.

Кутові купелі від інтернет-магазину БіотонПласт - не відмовляйте собі в комфорті, незважаючи на обмеженість площі лазні або сауни!

button4

Кутова купіль цінаКутова купіль виготовленняКутову купіль придбати в Україні