Ємності для перевезення молока

Ємності для перевезення молока купити

Якщо ви є фермером і розводите велику рогату худобу, то у вас явно виникало питання — в чому транспортувати і зберігати молоко? Для таких цілей можна використовувати різні пристосування, аж до покупки водовоза або цистерни. Але ви можете погодитися — дані методи будуть не зовсім зручні і вигідні.

У таких випадках дуже допомагають спеціальні ємності для перевезення молока, а також його зберігання. Такі ємності найчастіше виробляють з екологічно чистого пластика. Причина такого вибору — довговічність і невисокі ціни. Дані вироби мають потовщену стінку, що дозволяє зберігати продукт довше, при тих же умовах.

Ємності для перевезення молока: різноманітність

Місткість цієї тари буває різною — все залежить від ваших потреб, але найбільше виділяють:

  • Від 6 до 10 тисяч літрів — для ферм великої рогатої худоби, виробництв молочних продуктів, магазинів свіжих продуктів в мегаполісах;
  • Від 3 до 5 тисяч літрів — для ферм змішаного призначення, філій заводів з виробництва молочних продуктів зі свіжого молока;
  • Від 1 до 2 тисяч літрів — невеликі ферми великої рогатої худоби, резерв тар на виробництвах;
  • Менше 1 тисячі літрів — невеликі ферми, магазини свіжих молочних продуктів у великих містах.

Екологічність ємностей для перевезення молока

У вас також можуть виникати побоювання з приводу екологічності даної ємності, але слід розуміти — якщо купувати товари у перевірених виробників, які мають на руках усі сертифікати перевірок, то ви отримаєте якісний матеріал продукту без домішок, які шкодять продукту.

Якщо ж порівнювати матеріал виробництва з нержавіючим металом, то слід розуміти: метал має хімічні сполуки, які з часом вступають в реакцію з миючими засобами і утворюють шкідливі хімічні пари, які вбираються в продукт і можуть нести шкоду покупцям. У пластикових ємностях такого бути не може, так як весь матеріал зроблений за стандартами, і він не реагує з хімічними засобами, а слідчо — не виділяє шкідливі сполуки.

Купувати чи ємності для перевезення молока?

У разі позитивного рішення про придбання тари слід відразу визначитися з необхідним обсягом, так як майже повний бак краще, ніж напівпорожній який буде коштувати дорожче, а також на маленьких фермах буде займати зайве місце. Вдалого вибору в покупці ємності для перевезення молока!

 Ємності для перевезення молока цінаЄмності для перевезення молока виробник