Ємності для перевезення живої риби

Ємності для перевезення риби купити

Транспортування живої риби — це особливий вид перевезення. Він вимагає від перевізника особливої ​​уважності, щоб не нашкодити тваринам. Для комфортного переміщення варто правильно підбирати ємність для перевезення. Вона повинна відповідати всім санітарним і гігієнічним нормам, а також бути досить міцною, щоб витримати різні навантаження.

Ємності для перевезення живої риби: як вибрати?

Зараз для транспортування риби придумали величезну кількість різноманітних виробів. Ви зможете без праці їх знайти, але ось розібратися який контейнер вам підійде — це вже інша справа. Адже кожен виробник твердить, що його резервуари найякісніші і найміцніші. Щоб не потрапити в неприємності, рекомендуємо звертати увагу на такі особливості:

  • Матеріал. Ринок подібних виробів пропонує величезний масив товарів для різних потреб. Ви можете знайти як металеві резервуари, так і пластикові. В останні кілька років особливою популярністю користуються пластикові контейнери.
  • Обсяг ємності для перевезення живої риби. Тут все залежить від ваших можливостей. Галузь пропонує різні варіанти від нарочито маленьких до величезних. Якщо ви не знайшли свій бажаний обсяг, то у вас завжди є можливість замовити його виготовлення.
  • Форма. Цей пункт дуже важливий для перевезення. Для транспортування різних видів риби зазвичай використовують маленькі контейнери прямокутної форми. Вони зручні тим, що їх можна компактно скласти в кузов машини.
  • Герметичність конструкції. Це важливий пункт для збереження рідини в резервуарі. Вода - це середовище проживання риби, без неї тварина загине. Тому перед покупкою рекомендуємо дізнатися у представника, наскільки герметична продукція.
  • Повітря. Рибам необхідне повітря для життя, тому контейнери для перевезення живої риби повинні бути оснащені спеціальними компресорами.

Пластикові контейнери для перевезення живої риби: переваги

Пластикові ємності мають ряд переваг перед металевими аналогами:

  • Міцність матеріалу. Контейнери з високоміцного пластика дозволяють перевозити тварин.
  • Стійкість контейнера. При перевезенні живої риби, стійкість контейнерів - це важливий аспект.
  • Термін експлуатації. При правильній експлуатації пластикові резервуари дозволяють користуватися тарою понад 20 років.
  • Ощадливість. Пластикові матеріали на відміну від металевих коштують дешевше.

Ємності для перевезення риби: вигідна покупка

Якщо ви хочете купити ємність для перевезення риби, то вам варто звернутися в Біотон Пласт. Тут ви знайдете необхідні пластикові тари за доступними цінами. Наші фахівці допоможуть вам підібрати необхідні для вас форми, розміри і матеріали. Ми точно знаємо, що для вас необхідно!

Ємності для перевезення риби цінаЄмності для перевезення риби виробник