Новинка - Дерев'яна купіль з поліпропіленової вставкою

Букова і Вільхова Купіль з поліпропіленової вставкою

 Басейни з пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни

 Басейни для розведення риби із пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни для розведення риби

 Пластикові системи вентиляції , повітроводи * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Пластикові системи вентиляції

 Гальванічні ванни * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Гальванічні ванни

Жіроуловітелі * Купіть, цена, ізготовленіе, монтаж, виробництво * Украіна

Жировловлювачі

Фотографії всього спектру наших виробів Ви можете переглянути в галереї.

Великогабаритні ємності

Великогабаритні ємності із пластику фото

Оптимізація витрат - один із шляхів підвищення ефективності функціонування підприємства. Важливе значення має і грамотне використання наявних площ, можливість з максимальною віддачею задіяти кожен квадратний сантиметр. При цьому далеко не завжди приміщення або майданчик мають правильні геометричні форми, щоб встановити там ємність стандартної форми.

Компанія БіотонПласт готова виготовити великогабаритні ємності нестандартної форми, щоб вирішити проблему грамотного використання всього наявного простору.

Великогабаритні ємності: купити вигідно в Біотон Пласт

Компанія БіотонПласт випускає великогабаритні ємності різних форм і розмірів, використовуючи для цього високоякісні полімерні матеріали. Виготовлені з них ємності мають цілий ряд переваг:

  • довговічність - пластикові резервуари мають надзвичайну стійкість до будь-якого типу зовнішнього впливу. Вони зберігають свої характеристики в великому діапазоні температур - від гранично низьких до дуже високих. Вони не схильні до корозії, здатні протистояти рідинам, що містять агресивні (шкідливі) включення і домішки, їх властивості не змінюються під впливом сонячного випромінювання (ультрафіолету);
  • герметичність - сучасні технології взаємодії з пластиком дозволяють отримати практично безшовні конструкції, в той час як зварювальний шов - одне з найбільш тендітних і схильних до корозії місць. Крім того, багатошаровість пластикової структури виключає практично повністю виникнення протікань;
  • невелика вага - незважаючи на свої великі габарити, ємності із пластику дуже легкі. З одного боку, це знижує навантаження на автомобіль (якщо має бути транспортування рідин), з іншого - спрощує їх установку на майданчику (в котловані, якщо мова йде про організацію підземного сховища) без залучення потужної будівельної техніки;
  • нейтральність матеріалу - використовуваний нами для виготовлення ємностей поліпропілен не здатний поглинати і накопичувати запахи, він не впливає на збережені рідини - їх органолептичні властивості залишаються незмінними, незважаючи на тривалість зберігання.

Купити великогабаритні ємності: в Києві БіотонПласт запропонує кращі умови

Багаторічний досвід роботи дозволяє компанії БіотонПласт запропонувати своїм замовникам дуже вигідні умови співпраці. Наші технології дозволяють виробляти великогабаритні ємності самих нестандартних форм. При цьому ми можемо виконати роботи як по кресленнях замовника, так і самостійно провести розрахунок, виходячи з призначення і особливостей установки ємності.

Наші співробітники готові проконсультувати клієнтів з усіх питань, які хочуть замовити нестандартні великогабаритні ємності. Ціна на наші вироби, завдяки власному виробництву, одна з найдоступніших на ринку Києва і України.

Великогабаритні ємності від інтернет-магазину БіотонПласт - для нас практично немає обмежень за формою і розмірами виробу.

button4

Великогабаритні ємності цінаКрупногабаритные емкостиВеликогабаритні ємності виготовлення