Новинка - Дерев'яна купіль з поліпропіленової вставкою

Букова і Вільхова Купіль з поліпропіленової вставкою

 Басейни з пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни

 Басейни для розведення риби із пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни для розведення риби

 Пластикові системи вентиляції , повітроводи * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Пластикові системи вентиляції

 Гальванічні ванни * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Гальванічні ванни

Жіроуловітелі * Купіть, цена, ізготовленіе, монтаж, виробництво * Украіна

Жировловлювачі

Фотографії всього спектру наших виробів Ви можете переглянути в галереї.

Пожежний резервуар

Призначення пожежного резервуара в зберіганні води, яку можна використовувати при гасінні пожежі. Пожежний резервуар, дренажний представляє з себе порожнисту герметичну ємність горизонтальній циліндричної форми з технологічними горловинами для обслуговування пожежної ємності.

Ми виготовляємо циліндричні пожежні баки горизонтального типу. Установка пожежного резервуара можлива в надземному і в підземному положенні. Такі ємності володіють хорошими експлуатаційними характеристиками , невеликою вагою, прості в обслуговуванні.

Матеріал для виробництва пожежного резервуара - поліетиленові товстостінні труби і листової поліетилен. При виготовленні застосовується метод екструзійного зварювання. У пожежному резервуарі є люк обслуговування ємності, діаметром 500 мм. Через нього можливо наповнення водою і її забір води для пожежогасіння .

Вода в пожежну ємність може подаватися за наповнювальним трубопроводам. Забір води може проводиться за допомогою насосів через відповідні трубопроводи .

Конструкція пожежного резервуара передбачає потовщені стінки їх корпусу, ребра жорсткості. Тому вони здатні витримати навантаження грунту і це дозволяє розташовувати резервуари в підземному положенні.
Співробітники «БіотонПласт» проконсультують вас з будь-яких питань, пов'язаних з вибором, купівлею, пожежного резервуара з пластику , тому вибрати і купити пожежний резевуар не складе труднощів.

button4

Пожарный резервуар * Купить, цена, изготовление, монтаж, производство * УкраинаПожарный резервуар * Купить, цена, изготовление, монтаж, производство * УкраинаПожарный резервуар * Купить, цена, изготовление, монтаж, производство * Украина