Новинка - Дерев'яна купіль з поліпропіленової вставкою

Букова і Вільхова Купіль з поліпропіленової вставкою

 Басейни з пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни

 Басейни для розведення риби із пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни для розведення риби

 Пластикові системи вентиляції , повітроводи * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Пластикові системи вентиляції

 Гальванічні ванни * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Гальванічні ванни

Жіроуловітелі * Купіть, цена, ізготовленіе, монтаж, виробництво * Украіна

Жировловлювачі

Фотографії всього спектру наших виробів Ви можете переглянути в галереї.

Пожежний резервуар

Пожежний резервуар фото

Пластикові пожежні резервуари необхідні для зберігання великих обсягів води, яка може стати в нагоді при загорянні. Зазвичай такі ємності встановлюють в тих місцях, де є ризик виникнення пожежі: невеликі виробництва, дачі і будови за межею міста. В інтернет-магазині БіотонПласт можна купити ємності будь-якого розміру і форми.

Особливості протипожежних резервуарів

Для виготовлення ємностей використовується поліетилен, який володіє хорошими характеристиками. При цьому матеріал не піддається корозії, як це відбувається з металами. До переваг протипожежних резервуарів слід віднести наступні:

  • Міцність. Завдяки особливостям матеріалу, вода не проникає в пори стінок, а значить не призводить до швидкого зносу ємності.
  • Тривалий термін експлуатації. Пластик не б'ється, не окислюється, досить еластичний і не вступає у взаємодію з хімічними речовинами. Тому термін використання таких баків досить тривалий.
  • Стійкість до перепадів температур. Ємності добре витримують діапазон від -80 до +50 °С.
  • Невелика вага. Завдяки тому, що резервуари виконані з пластика, їх зовсім не складно транспортувати. Для доставки не потрібен спеціальний будівельний транспорт.
  • Стійкість до впливу сонячних променів. Ємності можна сміливо встановлювати під відкритим небом, не турбуючись про вплив ультрафіолету на них. Через вплив сонця якість матеріалу не постраждає і не зміниться.
  • Універсальність. У таких баках можна зберігати як питну, так і господарську воду.

Купити пожежні резервуари в Києві

У нашому інтернет-магазині представлений асортимент баків горизонтального типу. При цьому ємності можна встановлювати як на поверхні, так і вкопувати в землю. Ціна подібної ємності залежить від обраного обсягу. Всі моделі мають циліндричну форму, тому вважаються найбільш зручними у використанні.

Як замовити пожежні резервуари в інтернет-магазині

Щоб придбати продукцію БіотонПласт, необхідно просто зв'язатися з співробітниками сайту. Менеджери допоможуть підібрати пожежні ємності з урахуванням ваших запитів. У нашому магазині ви можете не тільки отримати відповіді на будь-які питання щодо якості та надійності продукції, а й оцінити сервіс і прийнятні ціни. Якщо вам потрібні резервуари для води вже сьогодні, тоді не варто втрачати час.

Зробіть своє замовлення прямо зараз!

button4

Пожарный резервуар * Купить, цена, изготовление, монтаж, производство * УкраинаПожарный резервуар * Купить, цена, изготовление, монтаж, производство * УкраинаПожарный резервуар * Купить, цена, изготовление, монтаж, производство * Украина