Новинка - Дерев'яна купіль з поліпропіленової вставкою

Букова і Вільхова Купіль з поліпропіленової вставкою

 Басейни з пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни

 Басейни для розведення риби із пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни для розведення риби

 Пластикові системи вентиляції , повітроводи * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Пластикові системи вентиляції

 Гальванічні ванни * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Гальванічні ванни

Жіроуловітелі * Купіть, цена, ізготовленіе, монтаж, виробництво * Украіна

Жировловлювачі

Фотографії всього спектру наших виробів Ви можете переглянути в галереї.

Компанія «БіотонПласт» пропонує якісні, довговічні ємності з поліпропілену від виробника в Україні.

Наші можливості дозволяють справити на замовлення будь резервуар для рідких, сипучих матеріалів, гранулятов, хімічно активних речовин та інших продуктів.

У виробництві ємностей із пластику використовується поліпропілен - надійний, безпечний і високоміцний матеріал. Характеристики та експлуатаційні властивості поліпропілену в рази перевищують аналогічні показники звичайного пластика. Це забезпечує збереженість всіх речовин,  герметичність резервуарів, довговічність, стійкість ємності до механічних пошкоджень, стійкість до відколів і здавлення.

До переваг цього виду продукції належить невелика вага, висока хімічна стійкість, тривалий термін експлуатації, можливість з'єднання між собою ємностей з поліпропілену.

Всі ємності, які ми виробляємо, можуть бути оснащені різними допоміжними елементами , що полегшують експлуатацію: кришки, крани, насоси, автоматичні системи контролю, сходи, ручки. На ваше замовлення ємності можуть бути оснащені перегородками, отворами для приєднання трубопроводів, фланцями, фітингами. Ви зможете розмістити ємності із пластику в приміщенні і на відкритому повітрі.

При виготовленні ємностей великих розмірів, можливе поетапне виготовлення - остаточний монтаж проводиться безпосередньо на об'єкті клієнта.

Співробітники «БіотонПласт» проконсультують вас з будь-яких питань, пов'язаних з вибором, купівлею, ємностей із пластику, тому вибрати і купити ємності з поліпропілену не складе труднощів.

button4

Емкости из пластика * Купить, цена, изготовление, монтаж, производство * УкраинаЕмкости из пластика * Купить, цена, изготовление, монтаж, производство * УкраинаЕмкости из пластика * Купить, цена, изготовление, монтаж, производство * Украина