Виготовлення кесонів

Виготовлення кесонів

Спочатку кесони застосовувалися в якості агрегатів для проведення робіт під водою і мали вигляд круглих, водонепроникних камер. У наш час функціонал цих виробів значно розширився. Можна придбати кесони для свердловин, ємності для зберігання каналізаційних стоків або облаштування погреба. Але при цьому вони зберегли свою головну якість — водонепроникність. Широкий модельний ряд дозволяє кожному покупцеві знайти оптимально підходящу йому модель.

Навіщо замовляти виготовлення кесонів?

Кесон являє собою камеру, створену для облаштування свердловин. Це дає можливість комфортно здійснювати монтаж системи водопостачання, і в будь-який час отримувати доступ до обладнання під землею.

Дані конструкції встановлюються в землю, заглиблюючись максимум на 2 м. Головне завдання цього виробу полягає в захисті водопровідної системи від промерзання взимку. Крім того, воно частково захищає від негативного впливу ґрунтових і стічних вод.

Кесони широко застосовуються при зведенні заміських будинків. Завдяки їх використанню можна легко встановити будь-яке обладнання для нормального водопостачання будинку.

Головні переваги пластикових кесонів:

  • Високий рівень міцності;
  • Абсолютна герметичність;
  • Стійкість до температурних перепадів;
  • Незначна маса;
  • Не вимагають проведення регулярних заходів спрямованих на захист поверхні від негативного впливу навколишнього середовища;
  • Їм не страшний грибок, цвіль, корозія і вплив вологи.

Скільки коштує виготовлення кесонів

Питання ціни вкрай важливе при виборі кесонів. Вартість цих камер залежить від їх габаритів, матеріалу, з якого вони зроблені, товщини стінок. При виборі даного виробу, слід забезпечити виконання двох головних завдань — герметичність і захист від промерзання внутрішніх елементів. Виготовлення кесонів компанією «БіотонПласт» здійснюється на найсучаснішому обладнанні. Робляться вироби головним чином із пластику — екологічного, сучасного матеріалу.

Де замовити виготовлення кесонів в Києві?

У «БіотонПласт» ви можете замовити високоякісні кесони по самим прийнятним цінами в Києві. Наша компанія є найбільшим в Україні виробником пластикових резервуарів. Продукція «БіотонПласт» відрізняється не тільки доступною ціною, але і бездоганною якістю. Наші консультанти з радістю дадуть відповідь на будь-яке питання і допоможуть зробити оптимальний вибір, відповідний вашим вимогам і фінансовим можливостям. Товар оперативно доставляється по Києву і в будь-яке інше місто України.