Новинка - Дерев'яна купіль з поліпропіленової вставкою

Букова і Вільхова Купіль з поліпропіленової вставкою

 Басейни з пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни

 Басейни для розведення риби із пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни для розведення риби

 Пластикові системи вентиляції , повітроводи * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Пластикові системи вентиляції

 Гальванічні ванни * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Гальванічні ванни

Жіроуловітелі * Купіть, цена, ізготовленіе, монтаж, виробництво * Украіна

Жировловлювачі

Фотографії всього спектру наших виробів Ви можете переглянути в галереї.

Пластиковий кесон

Пластиковий кесон

Пластиковий кесон - важлива складова автономних систем опалення, його установка дозволяє убезпечити свердловину і труби від замерзання. Крім того, наявність вільного простору в кесоні дає можливість розмістити всередині нього комплект обладнання, що забезпечує функціонування системи водозабезпечення будинку: насосну станцію, запірну апаратуру, манометри, розширювальний бачок.

З одного боку, це дозволяє заощадити місце в будинку, з іншого - забезпечує практично безшумну роботу установки. Міцна запірна кришка надійно захистить обладнання і свердловину від тварин (особливо дрібних гризунів) або комах, а також проникнення в воду сміття.

Чому варто купити кесон з пластику

Якщо раніше власники приватних будинків вважали за краще будувати кесони з бетону / цегли або зварних конструкцій з металу, то зараз все більш затребуваним стає пластиковий кесон. Такий вибір викликаний двома основними причинами: по своїми характеристиками міцності кесон з пластику нічим не поступається іншим аналогам, але ціна його значно нижча. Крім того, можна відзначити ще кілька причин, чому вигідно купити пластиковий кесон:

  • простота установки - ми поставляємо покупцеві повністю готовий до монтажу кесон, від власника буде потрібно тільки підготувати місце (котлован), де він буде встановлений. Монтаж кесона займе мінімум часу і не вимагає придбання додаткових матеріалів;
  • довговічність - кесон з пластику не боїться вогкості і вологи, він зберігає міцність протягом декількох десятиліть, немає необхідності його повторно обробляти антикорозійними засобами (як металеві) або штукатурити (як цеглу). Пластик на всьому протязі експлуатації не вимагає додаткового догляду;
  • герметичність - монолітність пластикової конструкції гарантує безумовний захист від проникнення всередину кесонної камери грунтових вод, при попаданні вони можуть пошкодити встановлене всередині обладнання;
  • пластик зберігає свої характеристики в широкому діапазоні температур, в тому числі - і при дуже низьких;
  • хороша теплоізоляція - за кліматичними умовами, пластиковий кесон в Києві не потребує додаткового утеплювання.

Пластиковий кесон: ціна вас здивує

Компанія БіотонПласт самостійно випускає кесон з пластику, ціна на такі вироби в нашому інтернет-магазині практично не має конкурентів на українському ринку. Ми виготовляємо кесони особливої ​​форми з високоякісного поліпропілену, що в комплексі гарантує високу міцність і довговічність. У нас можна придбати як стандартні вироби (діаметром 1 м і висотою 2 м), так і замовити виготовлення кесона за індивідуальним замовленням.

Наші фахівці нададуть покупцям детальну інформацію про особливості виробу, допоможуть вибрати і купити кесон з пластику, який буде оптимально відповідати побажанням замовника.

Пластиковий кесон від компанії БіотонПласт - надійний захист свердловини від будь-якого зовнішнього впливу!

button4

Кесон з пластику цінаКесон з пластику виготовленняКесон пластиковийКесон з пластику для скважини