Новинка - Дерев'яна купіль з поліпропіленової вставкою

Букова і Вільхова Купіль з поліпропіленової вставкою

 Басейни з пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни

 Басейни для розведення риби із пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни для розведення риби

 Пластикові системи вентиляції , повітроводи * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Пластикові системи вентиляції

 Гальванічні ванни * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Гальванічні ванни

Жіроуловітелі * Купіть, цена, ізготовленіе, монтаж, виробництво * Украіна

Жировловлювачі

Фотографії всього спектру наших виробів Ви можете переглянути в галереї.

Головна

БіотонПласт - найбільший виробник резервуарів з високоякісного пластику в Україні. Під замовлення виготовляє ємності будь-яких форм і розмірів. Складні розрахунки і конструктивні рішення - це профіль Біотон Пласт на ринку. Ємності з пластику можна розташувати як на відкритому повітрі, так і в приміщенні. Вони прекрасно витримують будь-які температурні режими.

Виготовлення ємностей з поліпропілену

У ємностях з цього матеріалу можна перевозити нафту, зберігати харчові продукти та воду. Вони дуже міцні і легкі. Поліпропілен можна вважати універсальним і найбільш підходящим для таких цілей матеріалом. Він практичний, екологічно безпечний. Виготовлення ємностей з поліпропілену обходиться недорого.

Різновиди ємностей:

  • Паливні;
  • Бочки для питної води;
  • Харчові.

Вироби з поліетилену

За багатьма параметрами поліетилен і поліпропілен схожі. Але поліетиленові резервуари краще переносять низькі температури (до-60С). Не страшні цьому матеріалу луги і масла. У поліетилену прекрасна ударостійкість. Тому Біотон Пласт часто пропонує своїм клієнтам замовити поліетиленові ємності. У них можна зберігати:

  • Воду.
  • Кислоти.
  • Лужні склади.
  • Септики.

Відрізняє ці ємності простота монтажу і демонтажу, висока міцність на розрив.

БіотонПласт - виробник баків з полімерів

При виготовленні тари для харчових продуктів та води важливим є правильний вибір матеріалу. Поліпропілен і поліетилен не вступають в реакцію з вмістом. Тому саме з цих полімерів робиться 90% харчових контейнерів. На відміну від скляних аналогів їх неможливо розбити. Важать пластикові резервуари в кілька разів менше, ніж скляні. Вони дешеві та прості в використанні. Полімери вважаються невибагливими в експлуатації матеріалами. За останні десятиліття вони стали дуже популярні, їх практично неможливо нічим замінити. Скло повністю витіснено якісними полімерними пляшками.

БіотонПласт - відомий виробник баків, що використовує сучасні технології та виготовляє ємності за ескізами замовника. При необхідності в комплекті поставляються фітинги та насоси. Можна замовити будь-який обсяг і лінійні розміри бака (Біотон-Пласт виготовляє резервуари до 100 м3). Готові ємності надійні і довговічні (прослужать до 40 років). Машинне зварювання гарантує відмінну естетику готового продукту.

Зв'язатися з компанією можна по електронній пошті, через форму зворотного зв'язку або за телефоном.