Новинка - Дерев'яна купіль з поліпропіленової вставкою

Букова і Вільхова Купіль з поліпропіленової вставкою

 Басейни з пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни

 Басейни для розведення риби із пластику * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Басейни для розведення риби

 Пластикові системи вентиляції , повітроводи * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Пластикові системи вентиляції

 Гальванічні ванни * Куплю, ціна, виготовлення , монтаж , виробництво * Україна

Гальванічні ванни

Жіроуловітелі * Купіть, цена, ізготовленіе, монтаж, виробництво * Украіна

Жировловлювачі

Фотографії всього спектру наших виробів Ви можете переглянути в галереї.

Дерев'яна купіль з поліпропіленової вставкою ─ поєднання традицій та інноваційних технологій

Дерев'яна купіль дуб, вільха * Купити, ціна, виготовлення, монтаж, виробництво * Україна

Кругла купіль з дуба * купити, ціна, виготовлення, монтаж, виробництво * УкраїнаОвальна купіль з вільхи * Куплю, ціна, виготовлення, монтаж, виробництво * УкраїнаКутова купіль дубова * Куплю, ціна, виготовлення, монтаж, виробництво * Україна

Шановний відвідувач! Щоб дізнатися ціни, натисніть на кнопку нижче і
заповніть форму зворотнього зв'язку,
або зателефонуйте за номером:
kyivstar(097) 466 - 55 - 73
kyivstar(096) 932 - 20 - 88
mts(066) 770 - 18 - 78
life(063) 559 - 66 - 09
mailThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

button4

Сходи для дерев'яної купелі

Купіль зі сходами варіант 1 Купіль зі сходами варіант 2 Купіль зі сходами варіант 3
від 14000 грн. за комплект сходи з установкою від 5 000 грн. від 5 000 грн.

Дерев'яна купіль ─ гідна альтернатива традиційному басейну або природної водойми, які служать для прийняття контрастних процедур після сауни або лазні. Вона компактна і не займає багато місця, але при цьому дає можливість насолодитися бажаною прохолодою після жаркої і вологої парної.

Недоліки звичайної дерев'яної купелі

Однак купіль з дерева примхлива і потребує регулярного догляду. Після прийняття контрастних процедур на внутрішніх стінках з'являється наліт з бактерій і бруду, який слід регулярно видаляти. Інакше знову занурюватися у купіль буде неприємно, а з часом ─ і неможливо через пошкодження деревини. Очищення проводять механічним шляхом, докладаючи зусиль і витрачаючи хвилини, години і дні ... До того ж дерев'яна купіль повинна міститися за певних умов: її необхідно встановлювати в опалювальному приміщенні і постійно наповнювати водою. Недотримання температурного і вологісного режиму сприяє усихання деревини і призводить резервуар в непридатність.

Дерев'яна купіль з поліпропіленової вставкою

Зовсім інше враження справляють дерев'яні купелі з поліпропіленової вставкою, які являють собою симбіоз інноваційних технологій і традиційної банної естетики. Природна гармонійність натуральної деревини доповнена довговічністю і практичністю міцного пластику. Функціональність і душевність, здатні задовольнити найвибагливішого цінителя російської лазні.

Кругла купіль дубова * купити, ціна, виготовлення, монтаж, виробництво * УкраїнаПрямокутна купіль вільхова * Куплю, ціна, виготовлення, монтаж, виробництво * УкраїнаОвальна дубова купіль * Куплю, ціна, виготовлення, монтаж, виробництво * Україна

Особливості дерев'яної купелі з поліпропіленової вставкою

Завдяки обрамленню з натуральної деревини, дерев'яна купіль з поліпропіленової вставкою гармонійно вписується в будь-який інтер'єр заміської лазні. Вона доречна і в обстановці мінімалізму, і при обробці приміщення в традиційному сільському стилі. Термообробка деревини запобігає появі цвілі і грибка і сприяє збереженню привабливого зовнішнього вигляду протягом тривалого часу. Міцний корпус з пластика забезпечує герметичність купелі і дозволяє без оглядки насолоджуватися комфортом на сучасному рівні в традиційному виконанні.

Кругла купіль дубова * купити, ціна, виготовлення, монтаж, виробництво * УкраїнаКругла купіль вільхова * Куплю, ціна, виготовлення, монтаж, виробництво * УкраїнаСидіння для дерев'яній дубовій купелі * Куплю, ціна, виготовлення, монтаж, виробництво * УкраїнаКріплення обручів для дерев'яної купелі * Куплю, ціна, виготовлення, монтаж, виробництво * Україна

Отриманню фізичного задоволення і приємних емоцій сприяє і функціональне оснащення дерев'яної купелі. Масажні форсунки і гарне підсвічування в поєднанні з гладкою поверхнею і натуральною деревиною ─ все це створює атмосферу витонченості, естетичної досконалості і природної гармонії.

Освіжитися і насолодитися оздоровчими процедурами в купелі з дерева можна навіть у тому випадку, якщо лазня вже побудована, і ширина дверного отвору не дозволяє встановити вподобану модель. Зверніться до нас, і ця проблема буде вирішена протягом 1-2 днів. За 25% від вартості обраної вами купелі ми виготовимо її безпосередньо в місці установки.

Переваги дерев'яної купелі з поліпропіленової вставкою

Вона герметична, що не розсихається і не тече, тому виключена поява неприємного запаху, склизкой нальоту на стінках і чорноти в процесі використання. Крім того, комбіновані купелі з натуральної деревини і практичного пластику відрізняються від звичайних моделей:

  • простотою у догляді;
  • стійкістю до ударних навантажень;
  • можливістю монтажу додаткового обладнання без порушення герметичності корпусу;
  • наявністю зливу-переливу з сифоном;
  • ремонтопридатністю при будь-яких механічних пошкодженнях.

Дерев'яну купіль з поліпропіленової вставкою можна встановлювати із заглибленням і на теплі підлоги.

Співробітники «Біотон Пласт» проконсультують вас з будь-яких питань, пов'язаних з вибором дерев'яної купелі, устаткування до купелі і установкою, тому вибрати і купити дерев'яну купіль не складе труднощів.